Dream Big, Little One

Şubat ayında kızımızı kucağımıza aldıktan birkaç gün sonra, kızımızın oğlumuz kadar kolay bir çocuk olmadığını anlamıştık bile. 😊 Kitap bebek dediklerinden; sese çok duyarlı, sürekli aynı rutini ve düzeni isteyen kızımızı doğru şekilde uyutmak için birçok video izledim, kitap okudum.

Gelin görün ki şşş-pat yönteminden ileri gidemedik. Artık şşş’lemekten dilimiz damağımız kuruyor, 1.5 saatlik uykuda defalarca yanına gidip tekrar uykuya döndürmeye çalışıyorduk.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Bu noktada Seride Hanım ile çalışmak istedik. Onu tercih etmemizin sebebi “güven” vermesiydi. Söylediklerini harfiyen yapacak kadar güven vermese bu süreci yürütemezdik. Asla ağlamaya terk etmeye yönlendirmeden, birçok kez pes etmek istesek de motive ederek, sabırla adım adım bizi mutlu uykulara kavuşturdu.

Uzun ve çok sabır bol istikrar isteyen bir süreçti ama Seride Hanım elini omzumuzdan hiç çekmedi. Şimdi kızımız 8.5 aylık ve geceleri kesintisiz uyumaya başladı.

Seride Hanım bize kızımızın da bir insan olduğunu, duygularının olduğunu, psikolojik durumunu gözden kaçırmamamız gerektiğini öğretti. O günden beri onu ve ihtiyaçlarını daha iyi anlıyoruz.

Teşekkür ederiz, hep minnettar olacağız.

Yeşilovalar.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂