Seride Hanım ile çalışmaya karar verdiğimizde Milena yeni 9 aylık olmuştu. Geceleri ailecek sık sık uyandığımız için hepimizin uyku kalitesi çok düşüktü. Bu durumdan en çok etkilenen ise tabi ki Milena idi. Güne yorgun başladığı, gündüzleri kısa gündüz uykuları sebebiyle oynarken huzursuzlandığı ve yemeğini yemeye bile hali olmadığı günler geçirdik.

Seride Hanım’ın her bebeğe ve aileye özgü yaklaşımı sayesinde Milena ilk önce rahat ve huzurlu gündüz uykularına sonra da (benim için bir dönem hayali bile çok güzel olan) kesintisiz gece uykularına kavuştu. Gündüz uykularından başlayarak aşama aşama ilk önce çok kısa olan gündüz uykuları uzadı. Seride Hanım gece uykuları problemimizi de yine aşama aşama bize seçenekler sunarak çözdü. En önemlisi de Seride Hanım’ın önerdiği her şeyin tarafımızca uygulanabilir ve günlük hayatımıza adapte edilebilir olmasıydı. Örneğin; dışarıya çıktık ya da akşam yemeği yemek istiyoruz; uykuyu nasıl yapmalıyız, ne yapmalıyız/yapmamalıyız, uyumadı şimdi olacak? gibi tüm sorunlarımızı ve endişelerimizi eğitim boyunca etkili bir şekilde beraberce çözdük. Eğitim boyunca dışarı da çıktık, sokakta da, arabada eve dönerken de uyuttuk; yaptığımız her doğru ve yanlışta mutlaka daha iyi bir çözümün ya da önerinin Seride Hanım ile bir sonraki görüşmede konuşulacağı ve daha iyisini yapacağımız bilinci ile hareket ettik, stres olmadık ve güven hissettik.

Bence uyku eğitimi konusunu araştıran tüm annelerin ortak isteği bebeklerimizle aramızdaki bağı zedelemeden ve onu ağlatmadan bir süreç geçirmek. Biz Seride Hanım’ın bilgi ve tecrübesi sayesinde bunu başardık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, uykuyu 360 derecede değerlendirerek kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. ?