Zorlu geçen hamilelik sürecimizin ardından en mutlu günümüzdü kızımızı kucağımıza aldığımız anlar. Her şeyin bittiğini düşündük aslında ama her şey yeni başlıyormuş biz bilememişiz. 🙁

Gaz problemi ve uykusuz geceler ile karşı karşıya kalıp, çaresizliği çok fazla yaşadığımız zamanlardı. Tüm akraba, eş ve dostlarımız zamana bırakmamız gerektiğini kızım büyüdükçe her şeyin düzeleceğini söyleyerek bu duruma alıştırmaya çalıştılar. Umut ediyorduk, her şeyin çok güzel olacağını…

5 ay oldu ve kızımın hala uyku düzenini oluşturamamıştık. Yeter ki uyusun, nasıl uyursa uyusun düşüncesi oluşmaya başlamıştı. (Emzik, sallama, biberon ile uyuma, öğle uykularının düzensizliği, 45 dk uyku süreleri… ) Anne olarak kendimizi yetersiz hissettiğimiz zamanlardı.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Eşim ve Ailem arkamda olmadan ilk defa bir yola başladım.  İlk görüşmemizi yaptığımızda Seride Hanım o kadar emin ve kararlıydı ki bende rahatlama ve güven hissi oluşturdu. Çekimser olan ben başlamaya hazırdım.

Kolay olmadı, ama kızım uyku eğitiminin ilk aşamasında hemen olumlu karşılık vermesi ailemizi de başladığımız yolda arkamıza almamıza vesile oldu (Anneannemiz olmasaydı belki de başaramayacaktık).

Biz kızımla başının kötü ama sonunun çok güzel bittiği bir hikâye yazdık. Zorlu süreçleri atlatıp kesintisiz uykulara kavuştuk. Kızım mutlu ben daha da mutlu!

Seride Hanım’a emeğinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂