Size, çocuklarımızın doğru uyku alışkanlıklarına sahip olarak büyümelerine olan katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Bebeğinizin ve çocuğunuzun uyku ile ilgili size zor görünen problemlerin basit çözümleri burada!

Size ilk kızımız doğduğunda yeni ebeveynlerken geldik. Bebeğimize kendi başına uyumayı nasıl öğreteceğimiz konusunda bize koçluk yaptınız. Jet-lag, gelişimsel değişiklikler, kısa gündüz uykuları ile karşılaştığımızda tavsiyeleriniz hep anlaşılır, veriye dayalı ve detaylı bilgiler içerdi. Şimdi neredeyse 6 yaşında. Her gece 11 saat uyuyor ve sayenizde hiçbir uyku sorunu yaşamadık.

Ailemizin en yeni üyesi aramıza katıldığında ve size ihtiyacımız olduğunda yine aynı mükemmel desteği vereceğinizden emindik. İhtiyacımız olduğunda verdiğiniz destek, erişilebilir olmanız, stresli gecelerin üstesinden gelmek için paha biçilmezdi. Uyku ile ilgili bir sorunu bizim ilişkilendiremeyeceğimiz şekilde bütün değişkenleri ele alarak ve analiz ederek incelediniz. Şu an 10 aylık olan oğlumuzun uzunca bir süredir gündüz uykuları çok düzenli ve geceleri kesintisiz uyuyor. O da tıpkı ablası gibi doğru uyku alışkanlıklarına sahip bir çocuk olarak büyüme yolunda, sizin sayenizde ilerliyor.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk uyku koçu Uyku Meleği Seride’den destek almak için buraya tıklayıp formu doldurun, sizi arayalım!

Uyku, çocukların beyin gelişimi, ruh ve beden sağlıkları için çok önemli. Bu yüzden uzmanlığınız çok değerli. Uyku konusunda bilinçli ebeveynler olabilmemiz için katkılarınız büyük. Size her şey için minnettarız ve teşekkür ediyoruz.

Incredible Asset to Our Parenting

I am sending you a message to thank you for the foundational role you have had in raising our children to be good sleepers.

As new parents, we came to you when our daughter was a baby and you effectively coached us to teach her how to sleep. Your advice was clear, data driven, consistent, and knowledgeable, no matter if we faced jet lag, developmental changes, or naps. She is now almost 6 years old, sleeping 11 hours every night, and has never had any sleeping difficulties.

There was no question that we would need you with our new baby and you have delivered the same unwavering support. You are accessible, responsive, and flexible, which have been invaluable during stressful nights. You take all variables into account, promoting connections we would not have made otherwise, such as pointing out the possibility of food-related eczema. At 10 months, he has been regularly sleeping through the night, with a consistent nap schedule, for many months. He is on track to be another confidant sleeper because of our partnership with you.

Sleep is so imperative to their brain development, mood, and health, so we are extremely grateful for your expertise. You have been an incredible asset to our parenting and we have the utmost appreciation and respect for your skill.


Hikayenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂