Oğlumuz Arsen’in çok düzensiz bir uyku ritmi vardı ve bu onun için olduğu kadar, anne-baba olarak bizim için de oldukça yorucuydu. Bu nedenle gündüz ve özellikle geceleri çok sık uyandığı için kaliteli uykuyu sağlamakta zorlandık.

Bebeğinizin ve çocuğunuzun uyku ile ilgili size zor görünen problemlerin basit çözümleri burada!

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Uyku Meleği’nin desteğini almaya karar verdik. 5 haftalık izleme sürecinde Seride Hanım’ın verdiği tüm tavsiyelere uyduk. Bu yüzden yararlı olmasından çok daha fazlasını deneyimledik. Birkaç hafta sonra bazı gelişmeler görmeye başladık.

Elbette bu durum, Arsen’in uyku ritminin sağlamlaştırılması için biraz daha zaman alacak ama kesinlikle doğru yoldayız, yavaş ama istikrarlı bir şekilde. Seride Hanım, Arsen’in neden bu kadar sık uyandığını tespit etti ve süreç boyunca bize rehberlik etti. Ayrıca Arsen’in bu yaştaki uyku döngüsünün nasıl olması gerektiğine dair, hiç bilmediğim ipuçları da verdi.

Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk uyku koçu Uyku Meleği Seride’den destek almak için buraya tıklayıp formu doldurun, sizi arayalım!

Sizlerden çok şey öğrendim. Seride Hanım ve ekibi, Elif’e, Beyza’ya sürekli İngilizce destek verdikleri için çok teşekkür ve takdir ediyorum! Desteğe ihtiyacı olan ve huzurlu geceler arayan tüm anne ve babalara Uyku Meleği’ni kesinlikle öneririm.

Slowly But Steadily

Our son Arsen had very irregular napping and sleeping rhythm that it was tiring for him as for us as parents. Hence we had difficulties to provide quality sleeping time during the day and especially as he was waking up very often during the night.

Hence we decided to request the support of Uyku Melegi through the recommendation of a friend of mine. We started the process and during the 5weeks of monitoring we really followed all the advice of Seride Hanim. Hence it was more than useful, we started seeing some improvements after few weeks.

Of course, this will take still some time for Arsen to consolidate his routine but we are definitely on the right track, slowly but steadily. Seride hanim had immediately identified the situation and eventual causes why Arsen was awakening so often, she really guided us through the process and that was really helpful. She also gave us tips and explanations on how the sleeping cycle of Arsen at this age should be which I did not know

I learned a lot and I would like to thank Seride hanim and her team Elif and Beyza for their constant support in English, very much appreciated! I would definitely recommend uyku melegi to each parent who need support and look for peaceful nights.


Hikayenizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂