14 aylık oğlumla en uykusuz ve çaresiz halimizle çaldık canım Seride Hanım’ın kapısını. Bunca zaman kendi çabalarımla izlediğim videolar, okuduğum kitaplarla tüm çözümleri denemiş ancak gün geçtikçe daha içinden çıkılmaz halin ortasında kalmıştım..

Bugüne kadar sadece emerek uyuyan, geceleri sayısız kere uyanan, son zamanlarda neredeyse her gece 2:00-3:00 gibi uyanıp 3 saat ayakta duran bebeğimle uykusuzluk huzursuzluk zor zamanlar içerisindeydik. Uyku Meleği Seride Samurkaş bebeğimi üzmeden yormadan yıpratmadan hatta neredeyse hiç ağlatmadan ki, bu konular en büyük çekincemdi, kendi kendine uyutmayı öğretti. Geceleri kesintisiz uykuya kavuşturdu. Bizimki uzun bir süreçti ama Seride Hanım’ın naifliği, sakinliği ve en içten samimiyeti hiç değişmedi.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Kimse, biz dahi, halen inanamasak da oğlum artık kendi yatağında sabaha kadar deliksiz uykuya kavuştu.

Teşekkürüm bir ömür, hep anacağım. İyi ki varsınız! Uyku Meleği Ailesi ve Seride Samurkaş. Uyku Meleği Ailesinin tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂