Seride Hanım ve Uyku Meleği Ekibi ile Kuzey daha 8 aylıkken tanıştık. Hem doğum izninden sonra ise geri dönmenin yorgunluğu hem de gecelerin uykusuzluğu ile çok çaresizce kapılarını çaldık.

En başından beri çok profesyonel ve bir taraftan da çok samimi yaklaşmaları bizi çok güvende hissettirdi. Seride Hanım, işini çok seven ve uyku dinamiklerini gerçekten çok iyi bilen bir profesyonel danışman. Bizimle hiç sıkılmadan ve yorulmadan ortalama 5 ay boyunca ilgilendi. Ama emeklerinin karşılığını çok güzel bir şekilde aldık. Şu an oğlumuz geceleri 10-11 saat boyunca kesintisiz uyuyor.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Tekrardan hem kendisine hem de tüm ekibe sonsuz teşekkürler. İnşallah bir daha, sadece birbirimizi özlediğimiz için görüşürüz. 😊 Ama olur da yine bir uyku problemimiz olursa biliyoruz ki her zaman Seride Hanım çok büyük destekçimiz olarak bizi bekliyor olacak.

Sevgiler!


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂