Sevgili Ömür Hanımcığım,

Uzun zamandır yazacağım fakat bir türlü olmadı. Sizden Uğur 6 aylık olduğunda danışmanlık aldık. Şu an 9 aylık ve biz de Uğur da çok mutluyuz. Uğur sabahları mutlu uyanıyor, sadece gece değil gün içinde de kendi kendine uyuyor. Sizinle bu süreci başardık, çok teşekkür ederiz.

Kim West metodunun tekrarlanabilir olması da anne baba için büyük kolaylık ve biz bunu da tecrübe ettik. Tatil sonrası tekrar hızlı bir şekilde Kim West metodunu uyguladık ve uyku düzenimiz tekrar sağlandı. Sünnet ve diş ile biraz bozulmalar oldu ama şimdi her şey yolunda çok şükür.

Ömür Hanım, bize bu yolculukta eşlik edip rehberlik ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizin sayenizde görüşmelerimiz bitse de, uzun süre günce tutmaya devam ettim. Daha iyi bir gözlemci olmamıza da katkınız oldu.

Özellikle gündüz uykusunda, Kim West metoduyla uyuması için çok çabaladık ama şimdi herkes mutlu. Bu mutlulukta payı olan size tekrar teşekkür eder, uyuyan bir bebeğin huzur dolu sakinliğinde her annenin keyifli geceler geçirmesini dilerim.