Bizim hikayemiz oldukça uzun bir süreçten oluşmakta. Hamilelik uzun bir süreç evet ama benim hamileliğim maalesef diğer annelerinki gibi olmadı. 🙁 29 haftanın sonunda erkenden iki melek, prematüre olarak dünyamıza geldi. Her konuda titiz davranmamız gereken bir süreç başladığı gibi uyku konusunda da çok titiz davranmamız gerekiyordu.

Beliz ve Beril biberon ile, kucakta sallanarak uyumaya alışmış bebeklerdi. Bu konuda acil olarak önlem almamız gerektiğini fark ettik. Uyku Meleği Merkezi ve Ömür Hanım ile tanışmamız bu şekilde oldu. 2,5 aylık bir sürede herşeyin güzel gittiği günlerimiz olduğu gibi gerçekten benim pes etmek üzere olduğum zamanlarda oldu. Fakat bu süreçte işini iyi yapan, kendinden ve sizden emin kişilerle birlikteyseniz ozaman herşey yoluna giriyor. Bunu bu süreçte çok iyi anladık.

 

Uyku Meleği koçu Ömür Atalı Özden hakkında bilgi almak için tıklayın.

Ömür Hanım’a ailece çok çok teşekkür ediyoruz. Bizi çok iyi yönlendirdi. Bu süreçte yanımızda olan Uyku Meleği Merkezi çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyoruz. Zaman her şeyin ilacı. Kararlı ve tutarlı bir şekilde taviz vermeden tüm anneler bebeklerini sağlıklı ve kaliteli uykuya kavuşturabilir. Artık Beliz ve Beril uykularından uyanınca çok mutlu. Bizde onlarla kaliteli vakit geçirdiğimiz için çok mutluyuz.

“Kararlı ve tutarlı bir şekilde taviz vermeden tüm anneler bebeklerini sağlıklı ve kaliteli uykuya kavuşturabilir.

Berrin Dalkıran

Uyumayan bebek yoktur, nasıl uyuyacağını bilmeyen bebek vardır. Doğru yönlendirme ile her bebek sağlıklı ve kaliteli uyku uyuyabilir. Herkese bol uykulu günler ve geceler diliyoruz. 🙂