Merhaba,

Sizden destek almaya başladığımızda Kerem 6,5 aylık, beyaz gürültü olmadan ve sallanmadan asla uyuyamayan, gece sık sık uyanan bir bebekti. Hatta beyaz gürültüyü kapattığımızda hemen uyanırdı. Bu sebeple aylardır kesintisiz uyuyamadığım gibi gittikçe büyüyen oğlumu sallamakta zorlanıyordum ve ben de beyaz gürültüyle uyumaktan çok rahatsızdım. Artık Kerem’in hem kendi odasında hem de daha mutlu şekilde uyumasını çok istiyordum.

Ömür Hanım’la başlayan yolculuğumuz benim için de oldukça öğretici oldu. 1. haftanın sonunda tam yapamayacağım galiba dediğim noktada geç saat de olsa yetişen Ömür Hanım’ın desteği, motivasyonu sayesinde sabırla, disiplinle bu noktaya geldik. Kerem artık kendi başına kendi yatağında uyuyan bir bebek. Diş çıkarma ve hastalık dönemlerinde işler değişse bile yine rutinimize dönebiliyor, kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Sanırım en güzel yanı da bu. 🙂

Oğlumun birey olma yolundaki gelişimi için büyük ve önemli bir adım attığımızı düşünüyorum. Bu süreçte Ömür Hanım’a sonsuz desteği, motivasyonu için çok ama çok teşekkür ederim.

Sevgiler.