Sevgili Seride Hanım ve çok değerli Uyku Meleği ekibi,

Size bunları yazarken Ali’cim odasında kendi kendine uykuya dalmak üzere..

Çok değil, 1.5 ay öncesine kadar Ali’nin uykuları korkulu rüyam, uyuyamadığım tüm geceler de en büyük mutsuzluğum olmuştu. Bugünleri göreceğim hiç aklıma gelmezdi. Gün boyu yaşadığım gecenin verdiği uykusuzluk, yorgunluk ve Ali’nin gündüz uykuları için sarf ettiğim çaba da cabası.

Ali, kucaktan başka asla uyuyamayan, yatağa koyduğunda anında ağlayan bir bebekti. Şu an Ali’cim kendi kendine uyuyabiliyorsa, Seride Hanım’ın verdiği pek değerli bilgiler, sabrı, anlayışı ve çok net olması sayesindedir. Bazı günler kendim bile inanamazken Seride Hanım’ın inançlı ve kararlı olması beni daha çok motive etti.

Eğitim sürecinde Ali’nin ateşlenmesi ev değişikliği sebebiyle yaşadığımız aksamaya karşı anlayışınız için de ayrıca teşekkür etmek isterim. Bu süreçte şunu anladım ki, arada yaşanacak olan hastalık ya da diğer durumlar da yine onun kendi kendine uyumasına engel olmayacak.

Ayrıca Elif Hanım ve Beyza Hanım’ın da eğitim öncesi, eğitim sürecinde ve sonrasındaki takip ve destekleri için de ayrıca onlara teşekkür etmek isterim. Tekrar başta Seride Hanım olmak üzere tüm ekibe yürekten teşekkür etmek isterim.

İyi ki varsınız!

Ahmet Ali ve annesi Asli Yazici