Yaz 20 aylıktı. Ayağımda sallayarak uyutuyordum. Gece uykusuna gece 21:30 gibi yatıyor ve gece yarısı itibariyle neredeyse 2-3 saatte bir uyanıp 150 ml. mama içiyordu. 1 gecede neredeyse 600 ml. mama içiyor ve sabaha kadar beyaz gürültü eşliğinde uyuyordu.

Seride Hanım ile yaptığımız program kapsamında önce beyaz gürültüden kurtulduk. Ardından azaltarak bırakma yöntemiyle formül mamadan kurtulduk. Böylece gece beslenmesi bizim için bitti.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Son aşama olan desteksiz ve kesintisiz uyku sürecine başladıktan sonra; önce yatağında kendi uyumayı öğrendi. Ardından yavaş yavaş uzaklaşarak, uykusu geldiğinde yatağına yatıp insan metabolizmasının en önemli kaynağı olan doğal uyuma evresine kendi kendine geçmeyi başardı. Tüm bunları başarırken her aşamada yanımda olan Seride Samurkaş’a sonsuz teşekkürler.

Artık 2 aylık kızım Âlâ ile uyku eğitimine geçeceğimiz günü iple çekiyorum. Bir annenin en mutlu gecesi, çocuğunun kendi kendine yatıp kesintisiz bir uyku çektiği ve bu sayede annenin de kesintisiz uyuduğu gecedir. Biz artık her gece mutlu ve huzurluyuz.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂