Aldığımız danışmanlığın hayatımızı gerçekten değiştiren bir deneyim olduğunu söyleyebilirim. 🙂

Bebeğimiz doğduğundan beri uyumuyordu. Her ne kadar çok yorgun olsak da bir uyku danışmanı ile çalışmaktan endişe duyuyorduk çünkü bebeğimiz için şefkatli olmayan bir program uygulamak istemedik. Sonra bir gün aynı problemi yaşayan bir arkadaşım bana Uyku Meleği Seride’den aldığı danışmanlıkla sağladığı inanılmaz değişimleri anlattı. Kesinlikle bütün söylediklerinde haklıydı!

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği Seride ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Bu hizmeti almaya karar verdiğim için çok mutluyum. Program o kadar düşünceli ve bebeğin ihtiyaçlarına, duyguları ve tepkilerine yönelik ki, zor bir süreç olmasına rağmen günlük yaşantımıza büyük katkıda bulundu. Artık bebeğim gün içinde düzenli bir şekilde uyuyabiliyor, bana da günlük işlerimi yerine getirebilmem için zaman kalıyor. Ayrıca artık çok daha sakin bir gece geçirebiliyor, yatmadan önce bir kitap okuyabiliyoruz. Akşam yemeğinin ve anne baba zamanının tadını çıkarmaya başladık. 🙂

Aynı sorunları yaşayan bir arkadaşım olsaydı, gerçekten tavsiye ederdim.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂