Derin 5 aylıktı ve sadece bebek arabasında, saatlerce evin içinde dört dönerek uyutuyorduk.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

En son artık 2,5 saat falan sallamıştım. Ağlamak istiyordum. Yorgunluğum bir yana yemek yemeyi unutmuştum ve o gece karar verdim.

İyi ki de öyle bir şey yaşamışım ki, böyle bir karar aldım diyorum şimdi. Seride Hanım’la görüştüğümde; ben aslında gündüz uykularında bir sorun olmadığını düşünüyordum. Ne kadar çok yanılmışım.

Tek sorunun bebek arabasında uyutmak olduğunu düşünüyordum. Gündüzleri sadece 30 dakika uyuyordu. Şimdi 1,5 saatten 2 uyku uyumaya başladı. Gece uykularımız da oturdu.

Şimdi hiç mi uyanmıyor? Burada yazılanları okuduğumda bunu çok merak ediyordum, onun için söylemek istiyorum:
Evet tabi uyanıyor. Dişi ağrıdığı günler, burnu tıkandığında, bir sorun olduğunda… Fakat eğitimden önceyi düşününce şu an diyorum ki “İyi ki!” Böyle sorunlar yaşandığında biz yetişkinlerin bile uykusu bölünüyor, düzenimiz bozuluyor. Onların da böyle günlerinin olması çok normal.

Akşamları eşimle birbirimize zaman ayırmaya başladık bu mucize gibi geldi. Kendime ve bebeğime yaptığım en büyük iyilik.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂