Uyku Meleği’ni uzun süredir takip ediyor ve başaran ailelere gıpta ile bakıyordum. Kolik, memede uyuyan, yatağına bırakınca uyanan ve gündüz uykuları 15 dakika olan bebeğim ile başaracağımıza hiç inanmadım sadece çaresizlikten denemek istedim o kadar. Kitabı okuyarak ilerleyebilen annelere hayranım ama ben sürekli bir şeyleri yanlış yaparsam endişesi ile çok sürdüremedim.

Zeynep Hanım ile görüşmelere başladığımızda, o benden daha inançlıydı ve aslında o hiç pes etmedi benim pes ettiğim noktalar çok oldu.

Şu an bebeğimi yatağına bırakıyorum ve kendi kendine ağlamadan uyuyor. Gündüz uykularımız da uzadı tabii. Bebeğim mutlu ve ben uykusuz olmadığım için bebeğime olan toleransım arttı. Bebeğim uykusuz ve yorgun olmadığı için gelişimi ve becerisi de arttı.

Evet eğitimin başında çok ağladı ama memede uyutup yatağına bıraktığımda uyanınca da bir o kadar ağlıyordu ve bu ağlamalar sadece 1 hafta civarı sürdü. O ağlarken hep yanında olduğum için hem vicdanım rahat ilerledim hem de oğlum bu değişiklikte kendini yalnız hissetmedi. Uyku Meleği ailesine teşekkür ederim çünkü artık kendime ve eşime vakit ayırabiliyorum, mutluyum. 🙂

Uyku Meleği Zeynep’ten danışmanlık alarak hem bebeğinizi sağlıklı ve kesintisiz uykuya kavuşturabilir hem de kendinize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Hemen buraya tıklayıp, iletişim bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım ve ailenize özel plan oluşturalım.