Leo için Seride Hanım ile çalışmaya Leo 7 aylık iken başladık. Leo geceleri çok fazla uyanan bir bebekti. Her saat başı uyanıyordu, uyku kalitesi çok düşüktü. Gündüz uykuları yarım saatten fazla değildi. Seride hanim ile çalışmaya başladığımızda uykunun tüm bileşenleri üzerinden giderek, ilmek ilmek yol aldık. Öncelikle Leo nun beslenme ile olan sorununu aştık, daha sonrasında öğlen uykularını düzene soktuk, sonrasında kendi yatağında uyuması için çalışmalar yaptık. Benim için en önemli unsur, ağlatmadan ve anlayarak, güven verecek şekilde bir uyku eğitimi, desteği almaktı, bunu Seride Hanım ile gerçekleştirdik. Bu eğitim sırası Leo ile ben 5 farklı yerde bulunduk, bu da eğitimin normalden daha uzun sürmesine yola açtı, tavsiyem yeni eğitim alacaklara yer değiştirmemenizdir, böylelikle eğitim hem daha kısa hem de bebek için daha rahat bir şekilde geçecektir.

Biz yurtdışında yaşadığımız için, Türkiye ziyaretimizde bu eğitimi gerçekleştirdik. Seride hanım her zamanda yanımızdaydı, tatillerde dahi size cevap veren bir eğitmen ve gerçekten size yardım etmek istiyor. İşini bilen, ve bu işi gönülden yapan biri olduğu için onun söyledikleri bizim için gerçekten bir eğitim gibiydi. Leo simdi en az 1 saat gündüz uykusu uyuyor (günde 2 defa), aksam 7:30 da uykuya dalıyor ve sadece 1 kere uyanıyor ve uykuya geri dönebiliyor. Geldiğimiz yol meşakkatliydi evet ama kesinlikle değer buna. Seride hanim a ne kadar teşekkür etsem azdır.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, uykuyu 360 derecede değerlendirerek kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂