Uyku Meleği Seride’den danışmanlık alan Iraz Hanım’ın kaleminden:

Ben Seride Hanım’la çalışmaya Can 10 haftalık iken başladım ve Can şu an 6,5 aylık. Uykusuzluk her sıkıntımı daha da büyük sorun olarak görmeme neden olurken son tutunduğum dal olmuştunuz.

Seride Hanım önce hayatımızı daha iyi planlamamızı bize öğretti, uyku ve beslenme saatlerini belli aralıklarla tutmaya başlayınca Can da düzeni sevmişti. 🙂

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Can gündüz uyumayan, gece de 4’ten sonra uyumayan bir çocukken, 2 saatte bir uyuyan ve sabah 7 buçuğa kadar uyuyan bir çocuk oldu. Bu düzeni sağladıktan sonra da Can 5 buçuk aylıkken uyku eğitimine başladık ve benim uyku nedir bilmez oğlum kendi kendine uyumayı öğrenmişti.

Şu anda gece uykularına sallamadan geçiyor ve gece de 1 kere kalkıyor. Şimdiki hedefimiz ise bu son uyanmasını halletmek 🙂 Hem Can hem biz daha rahat günler geçirmeye başladık. Seride Hanım’a ve size bu yolda bana verdiğiniz destek için çok çok teşekkür ediyorum.

Hayatta elde ettiğim hiçbir başarı beni bu kadar mutlu etmemişti! Daha çok anneyi ve bebeğini mutlu etmeniz dileğiyle. Kendinize çok iyi bakın 🙂


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂