Merhaba,

Ben Azra Sofya bebeğin annesiyim. Bebeğimizin çoklu besin alerjisi olduğunu 4. ayda öğrendik ve hem onun hem de benim hayatım değişti. Alerjik bebek anneleri beni çok iyi anlar. Belki okurken gözleri bile doluyor olabilir. Sabaha kadar ağlama krizleri, gaz sancıları…

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Defalarca uyku yöntemleri geliştirdik, değiştirdik ama olmadı. Bir süre olur gibi oluyor ama tekrar bozuluyordu. Sabretmek gerçekten zorlaşmıştı. 6. aydan sonra ek gıdaya geçtik. İşimiz daha da çıkmaza girdi. Üstelik emziriyordum ve onunla aynı kaderi paylaşmak durumundaydım. Uyku eğitimi hep aklımdaydı ama doktorlar alerjiyi belli bir noktaya getirmeden başlamamızın anlamı yok diyordu.

Uyku Meleği koçu Dilek hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

10. ayda artık doktorumuzun izniyle başlama kararı aldık. Pandemi sürecine girdiğimiz için zaten evde olmak zorundaydık ve düzen bozulması derdi olmayacaktı. Bunu bir avantaja çevirdik. Eşimle beraber girdik bu yola. Onun desteği olmadan yapamazdım ve tabii uyku koçumuz Dilek Hanım’ın sözünden çıkmadım. Sakinliğimi hiç bozmadım, gerilmedim, ses tonum hep yumuşak ve şefkatliydi. Bebeğimi gerecek bir şey yapmamak için onun yanında sakin kalıp gerekirse gidip mutfakta ağlıyordum. Zannediyorum 2 ya da 3 kötü gece ya da gündüz geçirdik eğitim boyunca ama pes etmeden tutarlı davranmaya devam etmelisiniz. İşin sırrı bu.

Sabahlara kadar 4-8 arası uyanan bebeğim şu an hem gündüz uykularını hem de gece uykusunu neredeyse hiç uyanmadan yapıyor. Uyandığında ise kendi uyumaya devam ediyor. Sadece öpüp, yatağına koyuyorum, iyi geceler diliyorum ve çıkıyorum. En geç 20 dakika içinde uyumuş oluyor.

Bizim için bir hayaldi ama gerçek oldu. Sizin için de öyle olabilir. Korkmayın! Koçunuzun sözüne ve iç güdülerinize güvenin. Teşekkürler Uyku Meleği, Teşekkürler Dilek Hanım. 😊


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂