Seride Hanım merhaba,

Her zaman aklımda ve kalbimdesiniz. Her vesileyle de sizi ailecek sevgi ile anıyoruz. Geçen gün Dr. Gülnihal Hanım’la da görüştüğümüz de bahsiniz geçince size bir merhaba demek ve bu vesileyle yeni yılınızı kutlamak istedim.

Doruk şu anda her akşam vakitlice yatıp, hastalık gibi bir sıkıntısı olmadığı sürece de deliksiz 11 saat uyku uyuyor. Etrafımdaki pek çok aynı veya benzer yaştaki çocuklar içerisinde bu durumun bir istisna olduğunu farkediyorum ve her vesile ile sizi minnettarlıkla anıyorum.

En son yakın bir tarihte bir yurt dışı seyahatinden dönerken uçağın geç vakit olması sebebiyle 22.00 civarlarında ancak check in işlemi yapıyor olmamız sebebiyle Doruk daha uyumamıştı. Ve bacaklarıma sarılarak “anne çok uykum geldi, ben uyumak istiyorum” dedi. Doruk’u uyutmak için sizinle yaşadığımız onca mücadeleden sonra o an gerçekten mucize gibiydi. Eşimle birbirimizin gözlerinin içine baktık ve gerçekten ikimizin de gözleri doldu.  Bir koltuğa oturur oturmaz da hemen kıvrılıp uykuya daldı :) Bu satırları bir başkası okusa hasta olduğumu düşünüp güler herhalde :) )) ama sizin anlayacağınızı biliyorum ve onun için paylaşmak istedim.

Size nice sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.

Sevgiler,

Işıl Altınel