Seride Hanım ile Emirhan 10 aylıkken tanıştım. Emirhan, doğduğundan beri az uyuyan, ilk 4 ay kolik ve reflüsü olan bir bebekti. Geceleri bazen sık uyanan ve gündüzleri de zor uyuyan bir bebekti. Çok bile beklemişim diye düşünüyorum, keşke daha önce birlikte çalışsaydık.

Beslenme, uyku, çocuk sağlığı gibi bir çok konuda çok şey öğrendim Seride Hanım’dan. Emirhan geceleri emdiği için daha sık uyanan bir bebekti. Yaklaşık 13. ayda Seride Hanım’ın desteğiyle gece beslenmesini aşamalı olarak kestik.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Artık akşamları benim desteğim olmadan uyuyabiliyor. Bu süreçte hiç bir zaman yatağında ağlarken yalnız bırakmadık. Seride Hanım’ın söylediklerini tamamen uygulayabilseydim gündüz uykularında da benim desteğim tamamen ortadan kalkabilirdi.

Emirhan daha iyi ve düzenli uyuduğu için ben de kendimi daha iyi hissediyorum, daha huzurluyum, günlük hayatımda başka şeylere de vakit ayırabiliyorum. Sabrı ve desteği için Seride Hanım’a, güleryüzü, pozitif yaklaşımı ve anlayışı için Elif Hanım’a, yardımları için Beyza Hanım’a teşekkür ederim.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂