Uyku Meleği Seride’den danışmanlık alan Ahu Hanım’ın kaleminden:

Uyku Meleği Seride hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Oğlum 4 ay 20 günlüktü Seride Hanım’la ilk konuştuğumuzda. Gündüz sadece kucağımda, o da ben ayaktayken uyuyordu. Uykuları inanılmaz kısaydı, yarım saatten fazla uyumuyordu. Geceleri de ancak memede uyutabiliyordum. Her saat başı uyanıyordu. Gece ve gündüzü sayarsak bir günde ortalama 15 kere uyutmaya çalışıyordum onu. Çok yorgundum, tükenmiştim ve en kötüsü de çaresizdim.

İlk konuşmamızda bana, “2 haftaya kalmadan onu yatağa koyup odadan çıkar duruma geliriz” dediğinde dayanamadım ve bir anda ağlamaya başladım. Gerçekten mümkün müydü? O kucağımdayken, ben yutkununca bile uyanan çocuk! Yatağa koyacaktık ve uyuyacaktı, öyle mi?

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Ama oldu. Seride Hanım bize öğretmen oldu, ışık oldu, sabır oldu, destek oldu. En yalnız gecelerimde, karanlıkta sessizliği dinleyip uykusuzlukla savaşırken, onun varlığı güç oldu. En çaresiz sabahlarımda Elif Hanım’ın bir mesajı bize güneş oldu.

Bizim yolumuz, oğlumun bazı alerjik durumları sebebiyle zorlu ve uzundu, yalan değil. Ama başardık! Geçen gece 12 saat kesintisiz uyudu ve yüzünde kocaman bir gülümseme ile uyandı.

Seride Hanım’a ve tüm ekibine minnettarım. Daha ne diyebilirim ki?


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂