Buradan tüm annelere hatta anne adaylarına ulaşsın diye bu mesajı yazmak istedim. Oğlumda ve kızım 40 günlük iken ve 4 aylık olduğunda Seride hanımdan soru-cevap danışmanlığı aldım. 40. Günde aldığım danışmanlıkta neden gebelikte almadım dedim kendi kendime. Bebek uykusu ona verilen anne sütü/mama kadar önemli ve değerli. Bebeğin temel ihtiyacı uyku. Bu süreçte danışmanlık alırken bir an bile tereddüt etmedim.

O kadar çok uyku eğitimi veren kişi vardı ki kafam gerçekten çok karışıktı, eğitim alacağımız kişiyi çok araştırıp Danışmanlık aldığım 40. Günden itibaren gördüm ki bir bebeğe fırsat verildiğinde ve uyku için optimal koşullar sağlandığında (bunun bilmediğim detaylarını Seride hanımdan öğrendim) kendi kendine uyuyabildiğini gördüm. Ağladığında ise kucağımda uyuttum. Kızım 4 aylık olduğunda ise bütün uykulara kendi başına geçer oldu. Danışmanlık almadan önce binbir ritimde sallayarak ve ağlayarak uykuya geçen kızım yavaş yavaş kendi başına uyuyabileceğini gösterdi. Uyku eğitimi vermedim uyku bilgisiyle kızımın uyku işaretlerini titizlikle takip ederek sürekli fırsat verdim. Salladığımda bana tepki veriyordu ve anlıyordum ki beni artık sallama diyordu.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, uykuyu 360 derecede değerlendirerek kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.


Kızımın 4. Ayı bittiğinde tekrar uyku ile ilgili biriken sorularımla yine karşısındaydım Seride hanımın. Uyku Meleği Seride hanımdan danışmanlık alırsanız görürsünüz ki gerçekten uykuyu 360 derece bilen, uykunun üstadı, bebeğe özel yaklaşımlar sergileyen tam bir şefkatli uyku koçu. Kendisine benimle paylaştığı eşsiz bilgiler için, oğlumu, kızımı ve ailemizi kavuşturduğu sağlıklı uykular için bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki var! Sevgili anne adayları/anneler bebeğinizin ailenizin uykusuna sağlığına yatırım yapın, bu konuda tereddüt etmeyin.
Uyku Meleği yanınızda🌸💖

Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂