Uyku koçumuz Dilek’ten danışmanlık alan Pınar Hanım’ın kaleminden:

Uyku Meleği koçu Dilek hakkında bilgi almak için buraya tıklayın.

Ozan ailemizin 2.bebeği ve biz ozan ı daha sakin, daha tecrübeli karşıladık. İlk bebeğimizde yaptığımız hataları yapmayacaktık hep öyle hareket ettik fakat planladığımız gibi gitmedi ve Ozan geceleri 40 dakikada bir uyanan, uykusunu alamadıkça da agresifleşen bir bebek oldu ne yazık ki.

O kadar çok uyku eğitimi veren kişi vardı ki kafam gerçekten çok karışıktı, eğitim alacağımız kişiyi çok araştırıp emin olmak istedik ve bu aşamada Dilek Hanım ile yollarımız kesişti.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Daha ilk görüşmeden bize çok net bilgiler vererek ilk adımı çok kararlı atmamızı sağladı. Her anne gibi benim de düşündüğüm kadar zor değildi sadece düzen gelmişti hayatımıza ve sonunda saatinde uyuyan huzurlu ve mutlu bir bebeğimiz oldu sayenizde. Üstelik bence en önemlisi Ozan da halinden fazlasıyla memnun. 🙂

Her şey için tekrar tekrar teşekkürler.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂