Seride Hanım ile uyku eğitimine bebeğimiz 17 aylıkken başladık. “Daha neyi denememiş olabiliriz ki?!” diyerek başladığımız bu eğitimde, Seride Hanım bizim hiç aklımıza gelmeyen taktik ve önerileriyle, hem bizi hem de kızımız Maya’yı şaşırtarak bizi ve kızımızı gece boyunca uykuya kavuşturdu. 😊


Kim West’ten eğitim alan, Türkiye’nin ilk uyku koçu Seride Samurkaş’tan randevu almak için hemen buraya tıklayıp formu doldurun, sizi arayalım.

Bu süreçte bizim için en önemli nokta kızımızın uyumayı “ağlatmayarak” öğrenmesi oldu. Sadece kucakta ve ayakta durarak uyumayı iyice alışkanlık haline getiren, yatağına koyar koymaz uyanan Maya’yı şu an yatağına bırakıp, “İyi geceler” diyip öperek odasından çıkıyor olabilmenin rahatlığı gerçekten çok farklı. 😊 Gece en az 2 kere uyanıp, yaklaşık 30-40 dakika süren geri uyuma, ağlama krizleri ve çabaları tamamen son buldu. Seride Hanım eğitim süresi konusunda bizlere asla bir baskı hissettirmedi. Her şey Maya’nın hazır olmasına göre ayarlandı. Bu da bu süreçte üzerimizdeki stresi yok etti diyebilirim.

Seride Hanım ve her zaman bize destek olan tatlı ekibine çok teşekkür ediyor ve bu desteği herkese çok tavsiye ediyoruz.

Acar Ailesi