Seride Hanım ve Uyku Meleği ailesiyle uzun bir uykusuzluk döneminde tanıştım.

Seride Hanım birlikte çalıştığımız dönem boyunca, sakin bir şekilde bizlere faydalı ve uzun tecrübelerle oluştuğu belli olan taktiklerini iletti. Bu sayede, bebeğimin uyku düzeni verilerini gün gün inceleyip bebeğim için özel bir uyku planı oluşturması ve bunu hayata geçirmemiz beni etkiledi. (Yani dışarıdan insanların iddia ettiği gibi bebeği yatağa koyuyorsun, ağlata ağlata uyutuyorsun diye bir şey yok. Bunun yerine bebeğime özel uyku planı ve bunun profesyonel şekilde uygulanması ve karşımıza çıkan sorunların da Seride Hanım’ın verdiği taktiklerle ortadan kaldırılması var.)

Sonuç olarak, 10 aylıkken başladığımız bu süreçte, daha önce geceleri defalarca uyanan kızım 11 aylık olduğu bu dönemde kesintisiz şekilde uyuyor. Bu sayede hem ben, hem de bebeğim daha huzurlu ve mutlu bir uyku düzenine sahip olduk.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Seride Hanım’a ve Uyku Meleği ailesine tüm yardımları için teşekkür ederim.


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂