13 aylık oğlumla 13 ay boyunca gündüz ve gece ayrı yorulduk. Uyuyamadık. Bu yüzden günlerimizin her zaman verimli geçtiğini söyleyemem. Sadece emerek uyutabiliyordum ve açıkçası çoğu zaman işime geliyordu. Ama gece uyanmaları saat başı olmaya başlayınca gerçekten yorucu bir sürece girdik.

Kitapları okudum. İnternet araştırmaları yaptım. Onlarca deneyimli anneyi dinledim ama uygulamaya geçemiyordum. Bir yerlerde yanlış yapmak beni korkutuyordu. Hem çocuğumun yıpranmasını hem de aramızdaki ilişkinin bozulmasını istemediğinden hep erteledim.

Kim West yöntemi bana çok detaylı geliyordu. Hem gece emzirmelerini nasıl kesecektim? Yorgun ve çaresiz hissediyordum ama artık bir şeyler yapmam gerektiğini biliyordum. Kim West yönteminin Türkiye’deki eğitmenlerini de uzun zamandır takip ediyordum. Anlattıkları, paylaştıkları hayal gibi geliyordu. Eğitmenlerin biyografisini okudum ve benim yaşadıklarımı aynı dönemde yaşayan Ömür Atalı’dan yardım almaya karar verdim.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Hem keşke hem iyi ki diyorum. 🙂 Keşke daha önce karar verseydim. Ama iyi ki Ömür Atalı’yla yollarımız kesişmiş. Tüm sakinliği ve içtenliğiyle o kadar doğru yönlendirmeler yaptı ki… 1 ayda neler değişti, anlatılmaz yaşanır. Artık ben uyandırıyorum mesela. 🙂

Ne kadar teşekkür etsem az. Gerçekten uyku meleklerisiniz.

Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. smile