Uyku Meleği ile tanışmam, Leila ile beraber içinden çıkamadığım bir sürece denk geldi.

Ailece 2 senedir Almanya’da ikamet etmekteyiz ve burada büyük kızım Ela (8 yaşında) ve eşimden başka kimsenin olmadığı bir sürede Leila’yı dünyaya getirdim. Büyük kızımda yaşadığım ama süreci iyi yönetemediğim ve ailemden destek aldığım yoğun bir çalışma temposu içeresindeydim. Burada tek başıma her şeyle mücadele ederken, bir de Leila’nın dünyaya gelmesi ile farkındalığım arttı ve bir gece çaresiz kaldığımda Uyku Meleği’ne rastladım. Tüm sistemleri araştırdım. En yakın, sağlıklı ve sistematik, anne-bebek ilişkisini bozmayacağı için karar verdiğim sistem bu oldu.

Zeynep Hanım’la tanışmamız benim için büyük bir şanstı. Yaklaşımı beni gece gündüz yönlendirmesi ile ilk 2 günde hayatımın bir anda değiştiğini fark ettim. Bu süreçte; annelik iç güdüsü ile, doğru yönlendirmeleri ile, süreçte yaşadığımız ateşlenme, diş çıkarma gibi durumların olmasına rağmen yılmadan bana cevap vermesi ve beni motive etmesi ile kızımın kesintisiz 10/11 saat uyuduğunu görmek, eşimle beni ve büyük kızıma ayırabildiğim değerli saatleri elde etmeme çok güzel vesile olmuştur.

Kim West’ten eğitim alan Uyku Meleği koçları ile çalışarak bebeğinize sağlıklı uyku düzeni oluşturabilir, kesintisiz uykuya kavuşturabilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak formu doldurun, bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm annelere böyle bir sisteme geç kalmadan başlamalarını tavsiye ederim.

Başta Zeynep Hanım olmak üzere tüm Uyku Meleği Ailesine teşekkür ederim. İyi ki varsınız!


Hikayenizi paylaştığınız için teşekkür eder, gece boyu kesintisiz uykular dileriz. 🙂