Oğlum 15 aylık olana kadar ilk aylar kolik sebebiyle daha sonra artık alışkanlıktan olsa gerek sallanarak, kucakta, anne yanında, emerek uyuyan bir bebekti ve son zamanlarda en fazla 1 saatte bir uyanan bir bebek olmaya başladı. Uykusuzluğun tak ettiği bir zamanda eğitim verme kararı aldım ve Uyku Meleği sayfasını öğrendim. Gerek paylaşımlar, gerek videolar, kitap okumalar derken başladık eğitime ve hiç umduğum kadar korkutucu olmadı. Oğlum aslında buna hazırmış ve benim bunu ona öğretmemi bekliyormuş. İlk günden itibaren ağlamadan kendi kendine yatağında uyuması gerektiğini öğrendi diyebilirim. Şuan 3 hafta kadar olacak ve çok şükür oğlum artık kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına uyumasını biliyor ve sabahları çok mutlu uyanıyor. Vee tabi bende gece güzel uyuduğum için mutlu uyanıyorum ve güne enerjik başlıyoruz. 🙂

Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki varsınız ve paylaşımlarınız ile bizleri bilgilendiriyorsunuz. Siz olmasaydınız başaramazdık. Uyku Meleği ailesine çok çok teşekkür ederiz.

Begüm Hanım Mutlu Aileler Kulübümüze hoş geldiniz. 🙂

Siz de ailenizi kesintisiz uykuya kavuşturmak için hemen buraya tıklayıp, formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçelim.