İyi Uykular, Tatlı Rüyalar EL KİTABI

Okuyucu Yorumları

D&R Anneleri Yorumları

(dr.com.tr)

Tavsiye edilir – Çocuğumuzun uyku ihtiyaçları ve bunu nasıl gidereceğimize yönelik yol gösteren bir kitap.
Bu kitaptaki önerileri kullanarak biz yatağında uyumayı bebeğimize öğrettik ve 13 aylık olduğundan bu yana keyifli bir uyku süreci yaşıyoruz.
Tavsiye ederim öylesine denemeler yapmak ya da akışına bırakmaktansa mutlaka okunmalı ve uygulanmalı.

Idefix Anneleri Yorumları

(idefix.com.tr)

Bebeğime ve bana faydalı oldu – Daha önce bebek uyuması ile ilgili bir şey okumadığım için bazı temel bilgiler benim için faydalı oldu, bebeğimin içinde 30 dakikaya kurulu bir saat olduğunu sanıyordum, oysa bu çok normalmiş 🙂

Kitapyurdu Anneleri Yorumları

(kitapyurdu.com.tr)

“Zorda kalanlar için denenebilir bir yöntem sunuyor.”

“Kitabı ezberledim diyebilirim. Bebegimin 7. ayinda uygulamaya başladik. 2 hafta oldu, şimdilik çok iyi gidiyor. Yöntemleri bize çok uygun. Artik ailecek geceleri uyuyabiliyoruz. Bu bir mucize bizim için.”

“Genel anlamda cok güzel bir kitap. Bebegime uygulamayı düşünüyorum. Uyku egitimi icin en güzel ve yumuşak geçişle ogreten bir kitap.”

Online satış için:

Lal Kitap D&R Idefix Kitapyurdu Babil Pandora

Yorgun ebeveynler için hazırlanan sağduyu rehberinin sağduyulu destekçisi!

Çok sayıda ebeveyn, çocuklarının uyumayı öğrenmesini sağlayacak The Sleep Lady® sistemini uygularken ve düzenlerini kurarken kendilerine yardımcı olabilecek basit ve kolay bir destek kitap talebinde bulunmuşlardı. Binlerce ebeveyn tarafından başarılı bir şekilde uygulanan ve artık bir klasik haline gelen İyi Uykular, Tatlı Rüyalar El Kitabı, tüm yorgun düşmüş ebeveynlere, her yaşta bebek ve çocuk üzerinde başarılı olmalarını sağlayacak etkili bir uyku planı oluşturup, bunu uygulamalarında yardımcı olacak.

“Uyuyan küçük melekler…

Bir bebeğin uyku düzenini oluşturmak, annenin vereceği ilk sınavdır belki de. Sabırla, kararlılıkla bu ilk zorlu süreci atlatmak kolay değildir. Her kafadan bir ses çıkarken, çocuğunun uyku düzenini oturtamayan anne hem yorgun olur, hem de buna bağlı olarak mutsuz olur. Bu da, bebek dahil tüm çevresine olumsuz olarak yansır. 

Elinizde tuttuğunuz kitap, kafanızdaki tüm soru işaretlerini silecek, nereden ve nasıl başlamanız gerektiğini anlatacak ve bu zorlu süreçte yolunuzu aydınlatacak. İyi Uykular, Tatlı Rüyalar kitabı, ikizlerimi büyütürken, zaman zaman karşılaştığım uyku problemleriyle baş etmeme çok yardımcı oldu. Uyku serüveniniz başlıyor. Sabırlı ve kararlı her annenin, bu kitap sayesinde bebeğinin uyku düzenini oturtacağından eminim.”

-Derya Coşkundeniz Posta Gazetesi Köşe Yazarı-

(Tanıtım Bülteninden)

Online satış için:

Lal Kitap D&R Idefix Kitapyurdu Babil Pandora

Orijinal Adı: The Good Night, Sleep Tight WORKBOOK
Yazan: Kim West
Yayınevi: Lal Kitap – Anne-Baba Kitapları Dizisi
ISBN: 9786054622238
Sayfa Sayısı: 128
Baskı Yılı: 2017
İlk Baskı Yılı: 2012
Dili: Türkçe